www.familyresort.sk  
  FamilyResort.sk  
HLAVNÁNAVIGÁCIA POPIS  
 

VITAJTE VO FAMILY RESORT

Family Resort  sa nachádza dva kilometre od osady Podbanské smerom na Liptovský Hrádok.

Jedná sa o príjemné ubytovanie rodinného typu v tesnej blízkosti Západných a Vysokých Tatier. V okolí rezortu sú krásne smrekové lesy s čistým vzduchom a výhľadom na blízky Kriváň.

Známe tatranské doliny - Kôprová a Tichá napájajú vodákmi obľúbenú rieku Belá, ktorá tečie asi 100 metrov od rezortu. Priamo oproti rezortu si môžete doplniť zásoby potravín asi v najkrajších potravinách na Slovensku -
U NADI“.

Rezort je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre ľudí ktorí milujú kľud, prechádzky tatranskou prírodou, či vysokohorské túry, hubárčenie a cyklotúry.

Deti sa môžu zabaviť na detskom ihrisku s trampolínou, v detskom kútiku,  v lete si môžu všetci hostia zaplávať v našom vonkajšom bazéne s protiprúdom. Pre našich hostí je k dispozícii aj minifitness a sauna, požičovňa bicyklov a tiež vonkajšie ohnisko s posedením.

Aj tí najnáročnejší turisti sa môžu na nás obrátiť ohľadom informácií o túrach. V prípade záujmu Vám zabezpečíme inštruktora výuky lyžovania, in-line korčuľovania a korčuľovania na ľade, rovnako aj turistického sprievodcu a sprostredkujeme služby horského vodcu.

Svojimi skúsenosťami a radami Vám bude k dispozícii jeden z najznámejších tatranských chatárov a vysokohorských nosičov, chatár z Chaty pod Rysmi Viktor Beránek. Spolu s ním môžete nazrieť do života vysokohorských nosičov a ľudí žijúcich v horách a pracujúcich na horských chatách pri večernom premietaní filmov s horskou tematikou.

Parkovanie je bezplatné, priamo v areáli Family Resortu.

Pri rezervácii na viac ako 5 nocí v penzióne máte 1 noc na Chate pod Rysmi zdarma!


Veríme, že si u nás naplno vychutnáte kúzlo čistej tatranskej prírody v každom ročnom období a že prežijete aktívnu dovolenku presne podľa Vašich predstáv.

Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vás. Monika, Lenka a Viktor.

 

 

HOTLINE

00421 (0)904 330 090

NAŠI PARTNERI

ChataPodRysmi